RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla wiele opcji, które w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz znacząco poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć założenia, ponieważ powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Polecamy:

Ginekolog-Michalik.pl

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe problemy w czerpaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Comments are closed.

badania psychotechni

Nie ulega jakiejkolwiek niepewności, że choroba nierozdzielnie kojarzy się z ...